Internet Computer (ICP)

معاوضه های بی حد و حصر

سپرده گذاری کنید

سکه های خود را دریافت کنید

FastChange مراقب تنهایی و امنیت شماست. ما کمک‌های غیرقانونی هستیم و هرگز حساب‌های شما را تنظیم، ذخیره یا نگهداری نمی‌کنیم.

بازاریابی میانی بیش از 2 دقیقه طول نمی کشد و ما می خواهیم در آینده شرایط را کاهش دهیم.

FastChange یک کمک جهانی است که با تماس رمزنگاری تنظیم می شود. ما روزانه ارزهای دیجیتال منحصر به فرد و نزدیک را می شماریم و مسیرهای منحصر به فرد را دنبال می کنیم.

هیچ الزامی برای گزارش یا ارائه اطلاعات فردی برای تجارت ارزهای دیجیتال وجود ندارد. FastChange فقط به اطلاعات کیف شما برای انتقال بودجه نیاز دارد و بس!

کمک ما بدون توجه به میزان گسترده اعمال می شود.


در FastChange شما محدود به مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیگر نیستید. در اینجا شما آزاد هستید که ICP را با سابقه بانکی یا کارت بانکی ویزا یا مسترکارت خریداری کنید یا معامله کنید. حتی اگر بخواهید ICP خود را واریز کنید، حتی نیازی به ثبت نام ندارید. با FastChange شما باارزش‌ترین شتاب‌های تجاری بالقوه و فقط حداقل هزینه‌های الزامی مانند پرداخت‌های اینترنتی را به دست خواهید آورد.

نحوه خرید کامپیوتر اینترنتی

مشتریان مجاز به خرید ICP در FastChange برای یکی از 250+ ارز دیجیتال یا 50+ اسکناس سفارش هستند:

ICP را به عنوان اسکناس‌های سربار «شما دریافت می‌کنید» انتخاب کنید

رمزگذاری یا دستور خرید ICP را تعیین کنید

گفتمان کیف پول کامپیوتر اینترنتی خود را تایپ کنید

رسوب خود را به یک جهت یکبار انتقال دهید

پول نقد معامله شده خود را در پنج دقیقه بدست آورید!

Calculator

رتبه بندی تجارت کامپیوتر اینترنتی چیست؟

هزینه ICP در زمان واقعی در پناهگاه وب سایت نشان داده شده است. سرعت پیش‌بینی‌شده شامل هیچ‌گونه هزینه‌های بازاریابی نمی‌شود، بنابراین توصیه می‌کنیم در حین انجام تجارت نگاهی اجمالی به فضای استفاده شده بیندازید. این سرعت توسط ماشین حساب ما تخمین زده می شود و شامل تمام هزینه های وب کریپتو و کمک ما می شود. هزینه ICP مطلق مربوط می شود، اما شما می توانید آن را برای هدیه حمل کنید!

کامپیوتر اینترنتی را کجا تجارت کنیم؟

رضایت‌بخش‌ترین جایگزین شما برای تجارت رایانه اینترنتی FastChange است – هزینه‌های بازاریابی کمتری را نشان می‌دهد، دوره‌های انتظار سریع‌تر را نشان می‌دهد و برای مشتریان اخیر خوشایند است. علاوه بر این، شما منطقی ترین هزینه را برای دلار خود خواهید داشت زیرا دستگاه ما مناسب ترین سرعت تجارت رایانه اینترنتی را بررسی می کند.

چگونه با کمترین هزینه کامپیوتر اینترنتی بخریم؟

هزینه ها برای مشتریان FastChange کاهش می یابد و ما دو سرعت جداگانه برای مشتریان خود ارائه می دهیم. سرعت سنتی سرعت استانداردی را مشخص می کند که در لحظه تخمین زده می شود، اما آخرین سرعت ممکن است به دلیل تغییر در تقاضا متمایز باشد. انتخاب سرعت مشخص شده، سرعت خاصی را برای بازاریابی به تصویر می‌کشد و FastChange این شانس را دارد که مبلغ پیشنهادی را بدست آورید. در همه جا، سرعت مشخص شده کمتر است، اما برای مشتریانی که مایلند مبلغ را از قبل تخمین بزنند عالی است.

 Choose currency

 Make deposit

 Get your coins

با ما تماس بگیرید