أسئلة مكررة

Fast-Change چیست؟

Fast-Change یک سرویس مبادله سریع و فوری ارزهای دیجیتال است. نیازی به ثبت نام نیست و صرافی شما هیچ محدودیتی نخواهد داشت. ما به سرعت بیش از 170 ارز را بدون پرداخت هزینه اضافی یا پنهان برای شما تبدیل می کنیم.

تغییر سریع چگونه کار می کند؟

FAST-Change با چندین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال از جمله Binance، Bitfinex، Huobi، OKEx و Kucoin یکپارچه شده است. در زمان معامله ما بهترین نرخ ارز موجود در بازار را در آن زمان انتخاب کرده و به شما پیشنهاد می کنیم.

تراکنش من چقدر سریع پردازش می شود؟

سرعت پردازش بسته به مدت زمانی که طول می کشد تا یک بلوک در شبکه قفل شود از دو تا بیست دقیقه متغیر است. اکثر سفارشات فقط در چند دقیقه پردازش می شوند. اگر تراکنش بزرگ باشد (بیش از 1 بیت کوین یا معادل آن)، بسته به اندازه تراکنش و ظرفیت بلاک ممکن است پردازش آن کمی بیشتر طول بکشد. ما به لطف الگوریتم های معاملاتی انقلابی خود به بالاترین نرخ ارز در بازار افتخار می کنیم.

آدرس کیف پول ارز دیجیتال چیست؟¿Qué es una dirección de billetera de criptomonedas?

آدرس کیف پول ارزهای دیجیتال ترکیبی منحصر به فرد از اعداد و حروف است که طول آن از 26 تا 35 کاراکتر متغیر است. معمولاً اینگونه به نظر می رسد: 17bkZPLB4Wn6F347PLZBR34ijhzQDUFZ4ZC.

چگونه آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود را دریافت کنم؟

وقتی تصمیم می‌گیرید کدام ارز دیجیتال را می‌خواهید بخرید، یک کیف پول قابل اعتماد پیدا کنید. هر ارز دیجیتال یک ارز رسمی دارد. هنگامی که یک کیف پول ایجاد می کنید، به طور خودکار یک آدرس و یک کلید خصوصی دریافت می کنید. کلید خصوصی خود را برای خود نگه دارید و آن را به کسی نشان ندهید، حتی اگر او آن را بخواهد.

به دلایل امنیتی، ما هرگز از شما کلیدهای خصوصی خود را نخواهیم خواست و هیچ کس هم نخواسته است.

چگونه یک معامله را لغو کنم؟

عملیات بلاک چین برگشت ناپذیر است. در صورت ارسال وجه، هیچ کس نمی تواند معامله را لغو کند. بنابراین، لطفاً قبل از ارسال وجه به هر کسی، از جمله ما یا هر شخص دیگری، تمام جزئیات پرداخت را به دقت بررسی کنید.

چرا مبلغ نهایی با مبلغ اولیه متفاوت است؟

پردازش تراکنش ها مدتی طول می کشد. با توجه به نوسانات بالای ارز دیجیتال، سرعت کلیدی است، با این حال، نرخ ارز نهایی می تواند در هر دو جهت مثبت و منفی متفاوت باشد. آنچه که ما تضمین می کنیم بهترین نرخ در زمان انجام مبادلات است.

در هنگام تعویض چه کارمزدهایی دریافت می شود؟

فرآیند مبادله ارز دیجیتال از مراحل مختلفی تشکیل شده است و در طی این مراحل کارمزدهای متفاوتی دریافت می شود.

اینها احتمالات هستند:

  • کارمزد شبکه برای تراکنش سپرده از کیف پول مشتری؛
  • کارمزد شبکه برای انتقال سکه به ارائه‌دهنده نقدینگی ما؛
  • کارمزدهای تراکنش توسط ارائه‌دهندگان نقدینگی ما؛
  • کارمزد شبکه برای ارسال وجوه مبادله شده به مشتری.

کارمزدها بسته به ارز و مبلغ مبادله متفاوت است. برای هر مبادله، Fast-Change سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه را برای کاربر برای انجام مبادله پیدا می کند. برای ما مهم است که مبلغ نهایی دریافتی تا حد امکان به برآورد نزدیک باشد. بنابراین، ما تمام کارمزدهای ممکن را برای هر تراکنش با دقت محاسبه کرده و در برآورد هزینه لحاظ می کنیم.

چه مدت طول می کشد تا یک تراکنش کامل شود؟

عملیات تبادل سریع معمولاً بین 5 تا 30 دقیقه طول می کشد. اگر تراکنش بیشتر طول بکشد، ممکن است چندین مشکل ایجاد شود:

  • حملات DDoS. متأسفانه، هر از گاهی چنین مشکلاتی پیش می آید، اما ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک می کنیم و هر مشکلی را حل می کنیم؛
  • به‌روزرسانی‌های ارزهای دیجیتال. ما می توانیم مشتری را به روز کنیم و برخی از ارزها را غیرفعال کنیم. به محض فعال کردن آنها، شما بلافاصله وجوه خود را دریافت خواهید کرد؛
  • بلاک چین بیش از حد بارگذاری شده است. تعداد زیادی از تراکنش ها در انتظار گنجاندن در بلاک چین هستند و ممکن است تراکنش شما نیز در انتظار نوبت خود باشد. گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید کمی بیشتر صبر کنید.

حداقل مبلغ مبادله برای Fast-Change چقدر است؟

هیچ محدودیتی برای مبادلات ارزهای دیجیتال در Fast-Change وجود ندارد. با این حال، محدودیت‌های کمتری وجود دارد - آنها برای هر سکه متفاوت هستند و از 1.7 تا 20 دلار متغیر هستند. اگر سپرده ای که برای ما ارسال کرده اید کمتر از حداقل مبلغ مبادله باشد، ما نمی توانیم مبادله را تکمیل کنیم و پول شما را تضمین نمی کنیم.

  اختر عملتك

  قم بالإيداع

  احصل على عملاتك المعدنية

اتصل بنا