Dai (DAI)

معاوضه های بی حد و حصر

سپرده گذاری کنید

سکه های خود را دریافت کنید

FastChange مراقب تنهایی و امنیت شماست. ما کمک‌های غیرقانونی هستیم و هرگز حساب‌های شما را تنظیم، ذخیره یا نگهداری نمی‌کنیم.

بازاریابی میانی بیش از 2 دقیقه طول نمی کشد و ما می خواهیم در آینده شرایط را کاهش دهیم.

FastChange یک کمک جهانی است که با تماس رمزنگاری تنظیم می شود. ما روزانه ارزهای دیجیتال منحصر به فرد و نزدیک را می شماریم و مسیرهای منحصر به فرد را دنبال می کنیم.

هیچ الزامی برای گزارش یا ارائه اطلاعات فردی برای تجارت ارزهای دیجیتال وجود ندارد. FastChange فقط به اطلاعات کیف شما برای انتقال بودجه نیاز دارد و بس!

کمک ما بدون توجه به میزان گسترده اعمال می شود.


در FastChange شما محدود به مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیگر نیستید. در اینجا شما آزاد هستید که DAI را با سابقه بانکی یا کارت بانکی ویزا یا مسترکارت خریداری یا معامله کنید. حتی اگر بخواهید DAI خود را واریز کنید، حتی نیازی به ثبت نام ندارید. با FastChange شما باارزش‌ترین شتاب‌های تجاری بالقوه و فقط حداقل هزینه‌های الزامی مانند پرداخت‌های اینترنتی را به دست خواهید آورد.

نحوه خرید DAI

مشتریان مجاز به خرید DAI در FastChange برای یکی از 250+ ارز دیجیتال یا 50+ اسکناس سفارش هستند:

DAI را به عنوان اسکناس های «شما دریافت می کنید» انتخاب کنید

رمزارز یا دستور خرید DAI را تعیین کنید

گفتمان کیف دای خود را تایپ کنید

رسوب خود را به یک جهت یکبار انتقال دهید

پول نقد معامله شده خود را در پنج دقیقه بدست آورید!

Calculator

رتبه بندی Dai Trade چیست؟

هزینه DAI در زمان واقعی در پناهگاه وب سایت نشان داده شده است. سرعت پیش‌بینی‌شده شامل هیچ‌گونه هزینه‌های بازاریابی نمی‌شود، بنابراین توصیه می‌کنیم در حین انجام تجارت نگاهی اجمالی به فضای استفاده شده بیندازید. این سرعت توسط ماشین حساب ما تخمین زده می شود و شامل تمام هزینه های وب کریپتو و کمک ما می شود. هزینه مطلق DAI مربوط می شود، اما شما می توانید آن را با استعداد حمل کنید!

کجا دای را تجارت کنیم؟

رضایت‌بخش‌ترین جایگزین شما برای تجارت Dai FastChange است – هزینه‌های بازاریابی پایین‌تر، دوره‌های انتظار سریع‌تر را نشان می‌دهد و برای مشتریان اخیر خوشایند است. علاوه بر این، شما منطقی ترین هزینه را برای دلار خود دریافت خواهید کرد زیرا دستگاه ما مناسب ترین سرعت تجارت دای را بررسی می کند.

چگونه دای را با کمترین هزینه خریداری کنیم؟

هزینه ها برای مشتریان FastChange کاهش می یابد و ما دو سرعت جداگانه برای مشتریان خود ارائه می دهیم. سرعت سنتی سرعت استانداردی را مشخص می کند که در لحظه تخمین زده می شود، اما آخرین سرعت ممکن است به دلیل تغییر در تقاضا متمایز باشد. انتخاب سرعت مشخص شده، سرعت خاصی را برای بازاریابی به تصویر می‌کشد و FastChange این شانس را دارد که مبلغ پیشنهادی را بدست آورید. در همه جا، سرعت مشخص شده کمتر است، اما برای مشتریانی که مایلند مبلغ را از قبل تخمین بزنند عالی است.

 Choose currency

 Make deposit

 Get your coins

با ما تماس بگیرید