XRP به LTC

مقايضات غير محدودة

قم بالإيداع

احصل على عملاتك المعدنية

مشخصات مبادله را پر کنید

برای قرار دادن اپلیکیشن در صفحه اصلی سرویس باید ارز مورد نظر را برای تبدیل انتخاب کنید. خط بالا سیستمی را نشان می دهد که وجوه از آن برداشت می شود و در پایین – حسابی که پول باید در آن بیاید. نرخ و مقدار موجود برای مبادله در زیر نشان داده خواهد شد.

سپرده گذاری کنید

با کلیک بر روی دکمه “اقدام به پرداخت”، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید و پیوند را برای پرداخت دنبال کنید.

رمزارز را دریافت کنید

شما می توانید ارزهای دیجیتال را با حداقل 2 دلار مبادله کنید. در عین حال محدودیت بالایی برای تعویض وجود ندارد، حتی اگر بخواهید 1000 LTC مبادله کنید.
میانگین زمان تبادل حدود 5 دقیقه است.

کریپتوکارنسی بسیار ناپایدار است. قیمت یک سکه می تواند در عرض چند ثانیه تغییر کند. اگر با سکه های نه چندان گران قیمت کار می کنید، ممکن است اهمیت زیادی نداشته باشد. با این حال، یک نوسان کوچک قیمت، به عنوان مثال، برای یک ریپل، می تواند تعادل شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل دانستن قیمت های دقیق برای یک زمان خاص بسیار مهم است. برای کمک به شما در انجام این کار، پلت فرم ما به شما امکان می دهد تمام اطلاعات را در زمان واقعی بررسی کنید. تبدیل قیمت ها از XRP به LTC در زمان واقعی نشان داده می شود.

نحوه تبادل XRP به LTC

قبل از اینکه بخواهید سکه های خود را تغییر دهید، برای اینکه ببینید چه تعداد LTC می توانید دریافت کنید، ماشین حساب ما را امتحان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار LTC مورد نیاز خود را در مبدل XRP به LTC ما وارد کنید تا نرخ ارز مناسب را به شما نشان دهد.

ماشین حساب

اگر نمی‌خواهید XRP را به LTC تبدیل کنید، می‌توانید ارزهای دیگری را با استفاده از سرویس صرافی ما تغییر دهید. ما تراکنش های سریع، نرخ های خوب و مبالغ مبادله دقیق بین هر جفت ارز دیجیتال را ارائه می دهیم

1 اختر عملتك

2  قم بالإيداع

3  احصل على عملاتك المعدنية

اتصل بنا