XLM به BTC

مقايضات غير محدودة

قم بالإيداع

احصل على عملاتك المعدنية

صفحه اصلی - جفت - XLM به BTC

مشخصات مبادله را پر کنید

برای قرار دادن اپلیکیشن در صفحه اصلی سرویس باید ارز مورد نظر را برای تبدیل انتخاب کنید. خط بالا سیستمی را نشان می دهد که وجوه از آن برداشت می شود و در پایین – حسابی که پول باید در آن بیاید. نرخ و مقدار موجود برای مبادله در زیر نشان داده می شود.

واریز کنید

با کلیک بر روی دکمه “اقدام به پرداخت”، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید و پیوند را برای پرداخت دنبال کنید.

رمزارز را دریافت کنید

شما می توانید ارزهای دیجیتال را با حداقل 2 دلار مبادله کنید. در عین حال، هیچ محدودیت بالایی برای مبادله وجود ندارد، حتی اگر بخواهید 1000 بیت کوین مبادله کنید.
میانگین زمان مبادله حدود 5 دقیقه است.


کریپتوکارنسی بسیار ناپایدار است. قیمت یک سکه می تواند در عرض چند ثانیه تغییر کند. اگر با سکه های نه چندان گران قیمت کار می کنید، ممکن است اهمیت زیادی نداشته باشد. با این حال، یک نوسان کوچک قیمت، به عنوان مثال، برای یک ستاره، می تواند تعادل شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل دانستن قیمت های دقیق برای یک زمان خاص بسیار مهم است. برای کمک به شما در انجام این کار، پلت فرم ما به شما امکان می دهد تمام اطلاعات را در زمان واقعی بررسی کنید. تبدیل قیمت ها از XLM به BTC در زمان واقعی نشان داده می شود.

نحوه مبادله XLM به BTC

قبل از اینکه بخواهید سکه های خود را تغییر دهید، برای اینکه ببینید چند بیت کوین می توانید دریافت کنید، ماشین حساب ما را امتحان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار BTC مورد نیاز خود را در مبدل XLM به BTC ما وارد کنید تا نرخ مبادله مناسب را به شما نشان دهد.

ماشین حساب

اگر نمی‌خواهید XLM را به BTC تبدیل کنید، می‌توانید ارزهای دیگری را با استفاده از سرویس صرافی ما تغییر دهید. ما تراکنش های سریع، نرخ های خوب و مبالغ مبادله دقیق بین هر جفت ارز دیجیتال را ارائه می دهیم

1 اختر عملتك

2  قم بالإيداع

3  احصل على عملاتك المعدنية

اتصل بنا