BCH به BTC

مقايضات غير محدودة

Google Play APK file

قم بالإيداع

احصل على عملاتك المعدنية

ماشین حساب

visa master card

نحوه تبدیل بیت کوین کش به بیت کوین

صفحه اصلی - جفت - BCH به BTC


کریپتوکارنسی بسیار ناپایدار است. قیمت یک سکه می تواند در عرض چند ثانیه تغییر کند. اگر با سکه های نه چندان گران قیمت کار می کنید، ممکن است اهمیت زیادی نداشته باشد. با این حال، یک نوسان کوچک قیمت، به عنوان مثال، برای بیت کوین کش، می تواند بر تعادل شما تأثیر زیادی بگذارد. به همین دلیل دانستن قیمت های دقیق برای یک زمان خاص بسیار مهم است. برای کمک به شما در انجام این کار، پلت فرم ما به شما امکان می دهد تمام اطلاعات را در زمان واقعی بررسی کنید. تبدیل قیمت ها از BCH به BTC در زمان واقعی نشان داده می شود.

مشخصات مبادله را پر کنید

برای قرار دادن اپلیکیشن در صفحه اصلی سرویس باید ارز مورد نظر را برای تبدیل انتخاب کنید. خط بالا سیستمی را نشان می دهد که وجوه از آن برداشت می شود و در پایین – حسابی که پول باید در آن بیاید. نرخ و مقدار موجود برای مبادله در زیر نشان داده می شود.

واریز کنید

با کلیک بر روی دکمه “اقدام به پرداخت”، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید و پیوند را برای پرداخت دنبال کنید.

رمزارز را دریافت کنید

شما می توانید ارزهای دیجیتال را با حداقل 2 دلار مبادله کنید. در عین حال، هیچ محدودیت بالایی برای مبادله وجود ندارد، حتی اگر بخواهید 1000 بیت کوین مبادله کنید.
میانگین زمان مبادله حدود 5 دقیقه است.

نحوه مبادله BCH به BTC

قبل از اینکه بخواهید سکه های خود را تغییر دهید، برای اینکه ببینید چند بیت کوین می توانید دریافت کنید، ماشین حساب ما را امتحان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار BTC مورد نیاز خود را در مبدل BCH به BTC ما وارد کنید و نرخ مبادله مناسب را به شما نشان دهد.

تغيير

ابتاع

ماشین حساب

visa master card

گزینه های دیگر برای خرید بیت کوین

shield

اگر نمی‌خواهید BCH را به BTC تبدیل کنید، می‌توانید ارزهای دیگری را با استفاده از سرویس صرافی ما تغییر دهید. ما تراکنش های سریع، نرخ های خوب و مبالغ مبادله دقیق بین هر جفت ارز دیجیتال را ارائه می دهیم

3 خطوات سهلة للبدء

اختر عملتك

قم بالإيداع

احصل على عملاتك المعدنية