BTC به DOT

معاوضه های بی حد و حصر

سپرده گذاری کنید

سکه های خود را دریافت کنید

مشخصات مبادله را پر کنید

برای قرار دادن اپلیکیشن در صفحه اصلی سرویس باید ارز مورد نظر را برای تبدیل انتخاب کنید. خط بالا سیستمی را نشان می دهد که وجوه از آن برداشت می شود و در پایین – حسابی که پول باید در آن بیاید. نرخ و مقدار موجود برای مبادله در زیر نشان داده می شود.

واریز کنید

با کلیک بر روی دکمه “اقدام به پرداخت”، دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید و پیوند را برای پرداخت دنبال کنید.

رمزارز را دریافت کنید

شما می توانید ارزهای دیجیتال را با حداقل 2 دلار مبادله کنید. در عین حال، هیچ محدودیت بالایی برای مبادله وجود ندارد، حتی اگر بخواهید 1000 بیت کوین مبادله کنید. میانگین زمان مبادله حدود 5 دقیقه است.


کریپتوکارنسی بسیار ناپایدار است. قیمت یک سکه می تواند در عرض چند ثانیه تغییر کند. اگر با سکه های نه چندان گران قیمت کار می کنید، ممکن است اهمیت زیادی نداشته باشد. با این حال، یک نوسان کوچک قیمت، به عنوان مثال، برای بیت کوین، می تواند بر تعادل شما تأثیر زیادی بگذارد. به همین دلیل دانستن قیمت های دقیق برای یک زمان خاص بسیار مهم است. برای کمک به شما در انجام این کار، پلت فرم ما به شما امکان می دهد تمام اطلاعات را در زمان واقعی بررسی کنید. تبدیل قیمت از BTC به DOT در زمان واقعی نشان داده می شود.

نحوه تبدیل BTC به DOT

قبل از اینکه بخواهید سکه های خود را تغییر دهید، برای اینکه ببینید چه تعداد DOT می توانید دریافت کنید، ماشین حساب ما را امتحان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار BTC مورد نیاز خود را در مبدل BTC به DOT ما وارد کنید و نرخ ارز مناسب را به شما نشان دهد.

ماشین حساب

shield

اگر نمی‌خواهید BTC را به DOT تبدیل کنید، می‌توانید ارزهای دیگری را با استفاده از سرویس صرافی ما تغییر دهید. ما تراکنش های سریع، نرخ های خوب و مبالغ مبادله دقیق بین هر جفت ارز دیجیتال را ارائه می دهیم

1 واحد ارز را انتخاب کنید

2 سپرده گذاری کنید

3 سکه های خود را دریافت کنید

با ما تماس بگیرید